Konkurs Handsome Men – każdy wygrywa

Wielka loteria – każdy wygrywa!

Dzieje się na Facebooku! W końcu doczekaliśmy się startu długo oczekiwanego konkursu, który organizuje Klinika Handsomemen i Kurier Fryzjerski. Konkurs będzie się odbywał do 23 czerwca na profilu Dbaj o włosy http://www.facebook.com/dbajowlosy , a każdy uczestnik za każdym razem, codziennie  zdobędzie nagrodę już za sam udział w zabawie.

Zadaniem uczestników to wejście do aplikacji konkursowej i uruchomienie maszyny losującej. Pula nagród w loterii to aż 150 szczotek do włosów firmy Oliwia Garden, oraz 60 szamponów, 60 odżywek, 30 lakierów, 30 pianek do włosów firmy Montibello. Wszyscy, którym nie uda się od razu wylosować nagrody rzeczowej otrzymają kupony rabatowe o wartości 10%, 20%, lub 30% na zakupy w sklepie internetowym Handsomemen.

Klinika HandsomeMen zajmuje się bezbolesnym, nie chirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów, a także zagęszczaniem i przedłużaniem fryzury.

Z metod kliniki korzysta wiele znanych polskich Gwiazd kina i estrady, między innymi Ewa Szykulska, Dominika Ostałowska czy Krystyna Tkacz.

Na polskim i światowym rynku działa od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest firmą znaną i godną zaufania.

HandsomeMen pomaga też dbać o włosy. Co można znaleźć na stronach kliniki?

  • Na stronie internetowej www.handsomemen.pl można znaleźć wszechstronne informacje, omawiające metody poszczególnych zabiegów oraz wiele zdjęć pacjentów przed i po zabiegu.
  • Portal www.handsomemen.pl/portal to wiadomości oraz praktyczne wskazówki związane z pielęgnacją włosów, fryzurami czy innymi ciekawostkami i nowinkami ze „świata włosów”. Portal to też baza najlepszych fryzjerów, dermatologów i innych specjalistów z całej Polski.
  • W sklepie internetowym www.sklep.handsomemen.pl posiada bogatą ofertę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

Portale społecznościowe

  • Chyba najłatwiejszym sposobem na uzyskanie porady związanej z włosami, opinii najlepszych specjalistów, dowiadywanie się na bieżąco o trendach i wszystkim innym co związane ze „światem włosów” lub wzięcie udziału w ciekawym konkursie jest  odwiedzenie na Facebooku Fanpage Dbaj o włosy. Można się też dowiedzieć z niego na bieżąco o tym, co się dzieje w klinice, na portalu, o wszystkich promocjach ze sklepu internetowego i publikacjach z innych portali społecznościowych, a czasami dostać okazję zdobycia upominku już za samą opinię na związany z włosami temat.
  • W serwisie YouTube można obejrzeć wiele wywiadów z osobami publicznymi, które skorzystały z usług kliniki. Co tydzień publikowane jest nowe nagranie z propozycją fryzury na różne okazje. Ekspert prezentuje w filmach jak wykonać fryzurę krok po kroku.

Leave a Reply