Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, które są skuteczne w każdym przypadku łysienia. Z naszych metod korzysta cała plejada polskich gwiazd estrady, kina, muzyki i Show biznesu. Nasze olbrzymie prawie 20 letnie doświadczenie oraz innowacyjna metoda pozwalają na skuteczne usunięcie problemu łysienia oraz rzadkich i cienkich włosów. Nasze zabiegi polecane są wszystkim osobom, które chcą odmienić swoje życie z powodu utraty włosów.

Potwierdzeniem jakości wykonywanych zabiegów jest certyfikat EU Standard przyznany przez Grupę Media Partner. Ponadto w roku 2008 Klinika Handsome Men zdobyła certyfikat Solidny Pracodawca Roku.

Na stronie kliniki www.handsomemen.pl można zapoznać się z opiniami lekarzy na temat naszych metod jak również z opiniami osób publicznych, którym Klinika Handsome Men odmieniła w diametralny sposób życie! Regularnie pojawiają się w naszej klinice nowe Gwiazdy.

Dla potrzeb naszych internautów stworzyliśmy również portal o włosach www.handsomemen.pl/portal.html . Znajdują się w nim między innymi artykuły na temat włosów jak i profesjonalne porady specjalistów z firmy Goldwell i Framesi.

Portal odwiedza dziennie kilka tysięcy osób zważywszy na fakt, iż posiadamy olbrzymią bazę materiałów.

Na stronie www.handsomemen.lilja.pl pojawiać się będą systematycznie porady jak i artykuły przygotowywane przez naszych ekspertów, umożliwiając tym samym łatwiejszy dostęp do szerokiej wiedzy w temacie włosów.

Serdecznie zapraszamy

Klinika Handsome Men

Ul. Jaśminowa 25

43-300 Bielsko-Biała

Tel. (033) 811-24-69

Punkt konsultacyjny

Ul. Naddnieprzańska 26

04-205 Warszawa

www.handsomemen.pl